Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/11/2019

Διακοσμητή/τρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία στην Αθήνα με κύριο τομέα δραστηριοποίησης τις επενδύσεις ακινήτων ζητά για τη στελέχωση του καυτασκευαστικού τμήματος της εταιρίας διακοσμητή εσωτερικών χώρων.

Υποχρεώσεις και καθήκοντα:

Σχεδιασμός των χώρων με αναλυτικά σχέδια και λεπτομέρειες
Δημιουργία 3D μοντέλων υψηλού επιπέδου
Διεξαγωγή και ανεύρεση υλικών και προμηθευτών
Συγκέντρωση κοστολογίων
Συνεργασία με κατασκευαστές και συνεργία για την τελική διεκπεραίωση των έργων
Επίσκεψη και επίβλεψη προμηθευτών και συνεργατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Βιομηχανικής Σχεδίασης και παραγωγής ή Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, με εξειδίκευση στο Βιομηχανικό σχέδιο.
  • Προϋπηρεσία πάνω από 3 χρόνια σε ανάλογη θέση.
  • Ικανότητα να αναλαμβάνει όλα τα στάδια ενός έργου , ακολουθώντας το αρχικό concept.
  • Υψηλές ικανότητες αισθητικής και αντίληψης των concept.
  • Υψηλή ικανότητα εύρεσης υλικών και προμηθευτών
  • Άριστες γνώσεις σχεδιαστικών προγραμμάτων ArchiCAD, AutoCAD, του 3DSMAX, του Photoshop
  • Άριστες γνώσεις Office
  • Διαχείριση χρονοδιαγραμμάτων σχεδιασμού και παραγωγής
  • Δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια
  • Ικανότητα και Εχεμύθεια

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση και εξέλιξη
  • Πλήρης απασχόληση
  • Δυνατότητα εξωτερικής συνεργασίας