Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/11/2023

Εκπρόσωπος πωλήσεων καταστήματος (Κατάστημα NOVA)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΒΕΡΟΙΑ

Το κατάστημα NOVA - ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΕΛΙΟΣ στη Βέροια (καμάρες) αναζητάει Εκπρόσωπο πωλήσεων καταστήματος.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Πώληση υπηρεσιών και προϊόντων της εταιρίας.
  • Ενημέρωση και άρτια εξυπηρέτηση επικείμενων συνδρομητών-πελατών.
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων, μέσω B2C ή και B2B πωλήσεων.
  • Προσέγγιση νέων πελατών μέσω διαφόρων καναλιών επικοινωνίας (Door 2 Door, Mailing List, Tele sales, Social Media).
  • Ανάπτυξη σχέσης εμπιστοσύνης και υποστήριξη των συνδρομητών-πελατών της εταιρίας, παρέχοντας συνεχώς υψηλού επιπέδου εξυπηρέτηση.
  • Διεύρυνση των σχέσεων με τους υφιστάμενους πελάτες, προτείνοντας λύσεις που ανταποκρίνονται στις ανάγκες τους.
  • Διαχείριση πελατειακών σχέσεων.
  • Διαχείριση συστημάτων της εταιρίας.
  • Καθημερινή ενημέρωση σχετικά με τυχόν αλλαγές στις υπηρεσίες και τα προϊόντα της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά-όχι απαραίτητα- προσόντα και χαρακτηριστικά υποψηφίων:

  • Ικανότητα πωλήσεων και διαπραγμάτευσης, ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Προσανατολισμό στα αποτελέσματα & προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Πελατοκεντρική αντίληψη, ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους.

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής καθοδήγηση σε τεχνικές πωλήσεων στον τομέα των τηλεπικοινωνιών
  • Μηνιαίος μισθός 700,00€ - 1.000,00€ ανά μήνα, με μπόνους μέσω της επίτευξης στόχου πωλήσεων
  • Πλήρης απασχόληση