Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/01/2020

Πωλητές/τριες

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη MEGA OUTLET | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Επικεντρώνεσαι στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Διακρίνεσαι για το πάθος σου στη μόδα;
Διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία και σου αρέσει να βοηθάς τους πελάτες με τις γνώσεις σου;

H Manpower Group για λογαριασμό πελάτη της, μια από τις μεγαλύτερες πολυεθνικές εταιρίες στο επώνυμο ρούχο, αναζητά Πωλητές/τριες για μερική απασχόληση για την περιοχή του εμπορικού κέντρου Mega Outlet στη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες της θέσης:
• Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
• Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα
• Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ
• Ευχάριστη προσωπικότητα και ταλέντο στην πώληση
• Ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας
• Γνώση αγγλικών
• Άνεση στην επικοινωνία
• Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

• Μικτός ωριαίος μισθός άνω του βασικού
• Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης σε επώνυμη πολυεθνική εταιρία
• Συνεχής εκπαίδευση