Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/6/2020

Πωλητης Εσωτερικου/Εξωτερικου

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΜΑΓΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Aνώνυμη εταιρεία στη Μαγούλα, η οποία δραστηριοποιείται στην παραγωγή μεταλλικών εξαρτημάτων με δίκτυο πωλήσεων και εξαγωγική δραστηριότητα αναζητά Πωλητή Εσωτερικού_ Εξωτερικού.

Αρμοδιότητες:

Ο/Η  κατάλληλος-η υποψήφιος-α  θα έχει την ευθύνη:

  • για τον προγραμματισμό, την οργάνωση, τη διαχείριση, την παρακολούθηση, τον έλεγχο πελατών με σκοπό την επίτευξη των στόχων πωλήσεων της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε οργανωμένο τμήμα
  • Επικοινωνιακός/ή, οργανωτικός/ή, κοινωνικός/ή, που δίνει έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Δυνατότητα εργασίας με χρονοδιαγράμματα σε ένα περιβάλλον οπού υπάρχουν στόχοι
  • Γνώση Η/Υ: MS Οffice, εμπειρία σύγχρονου περιβάλλοντος ERP – CRM
  • Ευκολία στα ταξίδια

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο περιβάλλον