Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/7/2019

Τεχνικός Ιατρικών Εργαστηριακών Οργάνων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία Ιατρικών Εργαστηριακών Οργάνων με έδρα την Θεσσαλονίκη ζητά Τεχνικό Ιατρικών Εργαστηριακών Οργάνων για την στελέχωση του τμήματος Τεχνικής Υποστήριξης.

Αρμοδιότητες:
  • Ο Συνεργάτης θα αναλάβει την τεχνική υποστήριξη Βιοχημικών, Αιματολογικών, Ανοσολογικών Αναλυτών και λοιπών εργαστηριακών οργάνων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ - ΙΕΚ ανάλογης Κατεύθυνσης
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ. με εμπειρία οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Γνώση εφαρμογών MS-Office
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας τουλάχιστον επιπέδου lower
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Άνεση και ευχέρεια στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση (επιθυμητή)

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Επιπρόσθετη Ιατροφαρμακευτική Κάλυψη
  • Πενθήμερη εργασία συνεχούς ωραρίου