Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/6/2020

Αρχιτέκτων Μηχανικό Ηράκλειο Κρήτης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΓΑΖΙ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Το Τεχνικό Γραφείο Κρύστη Σαρρή & Συνεργάτες αναζητά Αρχιτέκτονα Μηχανικό για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ο ιδανικός υποψήφιος είναι καταρτισμένος αρχιτέκτονας με άριστη γνώση χειρισμού προγράμματων 3σχεδιασμού και AutoCAD. Απαραίτητες κρίνονται η αποτελεσματική επικοινωνία, η οργανωτική ικανότητα και η ανάληψη ευθύνης για την ορθή, ποιοτική και έγκυρη διεκπεραίωση κάθε έργου.

    Αρμοδιότητες:
    Σύνθεση & Δημιουργία 2Dσχεδίων και 3Dμοντέλων
    Παραγωγή φωτορεαλιστικών απεικονίσεων
    Πραγματοποίηση προμετρήσεων & επιμετρήσεων
    Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία με την ομάδα έργου με σκοπό την υλοποίηση στόχων, χρονοδιαγράμματος και προϋπολογισμών.

    Εμπειρία 1+ έτους στην κατασκευή και τον Σχεδιασμό θα εκτιμηθεί

Παροχές

Εξαιρετικά ενδιαφέρον αντικείμενο, άριστο περιβάλλον και πολύ καλές προοπτικές, πακέτο αποδοχών ανάλογα των ικανοτήτων και της εμπειρίας με πλήρη ασφάλιση.

Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email:
Email:mailbox@christiesarri.com