Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/12/2022

Graphic designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Bozikis με πολυετή παρουσία στο χώρο του υποδήματος, αναζητά συνεργάτη για τη θέση του Graphic Designer για να στελεχώσει το δημιουργικό της τμήμα. Αν θέλετε να συνεργαστείτε με μια ενθουσιώδη ομάδα που θα σας βοηθήσει να εξελιχθείτε επαγγελματικά στο χώρο της μόδας, παρακαλώ στείλτε μας το βιογραφικό σας.

Αρμοδιότητες:
  • Ενασχόληση με τα social media (Instagram, TikTok)
  • Επεξεργασία φωτογραφιών/ retouch
  • Συμμετοχή στις φωτογραφήσεις/ καμπάνιες της εταιρείας
  • Συμμετοχή στο brain storming για τα διάφορα projects

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γραφιστικής
  • Προϋπηρεσία 1-2 χρόνια θα ληφθεί θετικά υπόψιν
  • Καλή γνώση προγραμμάτων Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop, Premiere, After Effects)
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Υπευθυνότητα, μεθοδικότητα και συνέπεια
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Διαχείριση χρόνου και ανταπόκριση σε deadlines
  • Αγάπη για τη μόδα

Παροχές

  • Φιλικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εξέλιξη
  • Πλήρης απασχόληση
*Παρακαλούμε οι υποψήφιοι να μας στέλνουν και ένα μικρό portfolio με δείγματα δουλειάς εφόσον διαθέτουν μαζί με το βιογραφικό τους μέσω της πλατφόρμας.