Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/7/2022

Yπάλληλοι γραμμής παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ManpowerGroupGreece, ηγέτιδα δύναμη στον χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, Βιομηχανίας Παραγωγής, Επεξεργασίας και Ανάπτυξης Συστημάτων Έντυπης Πληροφορικής, δυναμικούς υποψηφίους που θα στελεχώσουν θέσεις Υπαλλήλων γραμμής παραγωγής.

Τοποθεσία: Κορωπί (Χρήση εταιρικού πούλμαν από και προς την εταιρεία)

Απασχόληση: Δευτέρα-Κυριακή 5νθήμερη απασχόληση
8ωρη εργασία στις βάρδιες 06:00-14:00 και 14:00-22:00

Σύμβαση: Ορισμένου χρόνου, με προοπτική ανανέωσης

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

Ο κάτοχος της θέσης αναφέρεται στον Υπεύθυνο Βάρδιας και έχει τις εξής βασικές αρμοδιότητες:
  • Ψηφιακή επικόλληση ετικετών γνησιότητας σε τραπεζικές κάρτες
  • Διασφάλιση υψηλής ποιότητας στην παραγωγή
  • Αυστηρή τήρηση προτύπων και διαδικασιών ασφαλείας
  • Υποστήριξη παραγωγικής διαδικασίας υπό τις οδηγίες του Υπευθύνου Βάρδιας
  • Καταχώρηση δεδομένων στο ERP σύστημα της εταιρείας
  • Αποτελεσματική χρήση πόρων
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων (παραγωγής, διαλείμματος κλπ)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία στον τομέα παραγωγής και καταχώρησης δεδομένων θα εκτιμηθεί
  • Απόφοιτος/η Λυκείου
  • Ευχέρεια στη χρήση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Εργατικότητα
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

  • Μεικτός Μηνιαίος Μισθός 850€
  • Εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας