Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/5/2022

IT MANAGER /Software Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΧΡΥΣΟΧΩΡΙ | ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας FRUIT PROJECT A.E. που δραστηριοποιείται στη συσκευασία και εμπορία φρούτων, ιδίως στα ακτινίδια, αναζητά ένα IT MANAGER και Software Developer στην περιοχή της Καβάλας.

Tα καθήκοντα του υποψηφίου είναι:
  • Διαχείριση των συστημάτων και των μηχανογραφημένων εφαρμογών της εταιρείας.
  • Επίβλεψη και διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας της μηχανογραφικής υποδομής της επιχείρησης (Server, Δίκτυο, Υπολογιστές, Εκτυπωτές, κτλ).
  • Αμεση  επίλυση ζητημάτων.
  • Γνώσεις σε γλώσσες προγραμματισμού όπως PHP,Python

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σχετικής ειδικότητας
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός.
  • Εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ευελιξία σε εναλλαγή εργασιακού περιβάλλοντος βάση των αναγκών του τμήματος

Παροχές

  • Θέση εργασίας: Πλήρης απασχόληση.
  • Σταθερό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση