Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/5/2023

Υπάλληλοι Super Market

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται Υπάλληλοι καταστήματος S/M στην περιοχή του Αιγάλεω.

Οι αρμοδιότητες σας
  • Αναλαμβάνετε την τροφοδοσία του καταστήματος
  • Ασχολείστε με την παρουσίαση των εμπορευμάτων και τη γενική εικόνα του χώρου
  • Φροντίζετε για την εξυπηρέτηση και τη θετική εμπειρία των πελατών
  • Εφαρμόζετε τους κανονισμούς υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

Το προφίλ σας

  • Είστε απόφοιτος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ή ιδανικά σπουδές ΑΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο κλάδο του λιανεμπορίου/χονδρεμπορίου
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Σας αρέσει να εργάζεστε ομαδικά
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

Προσφέρουμε ετήσια εργασία με πλήρη 8ωρη 5ημερη απασχόληση, με ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και παροχών καθώς και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα αξιόπιστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας