Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/11/2022

Ιδιαιτέρα Γραμματέας

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Ιδιαιτέρα Γραμματέας για πλήρη απασχόληση στο κατάστημα αισθητικής Symmetries στην Κηφισιά.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Γραμματέας του CEO της Εταιρείας.
  • Τηλεφωνική πώληση.
  • Εξυπηρέτηση πελατών δια ζώσης.

Οι ενδιαφερόμενες μπορούν να επικοινωνήσουν στο 6947644642.

E-mail της εταιρείας  symmetries.kifisia@gmail.com

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αξιοπιστία, υπευθυνότητα, ευγένεια, διακριτικότητα.
  • Εχεμύθεια.
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας, τόσο τηλεφωνικώς όσο και στις διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Γνώση Η/Υ (Office Word, Excel, Power point, e-mails).
  • Γνώση αγγλικών.
  • Ικανότητα ιεράρχησης προτεραιοτήτων.
  • Επαγγελματική εμφάνιση.

Παροχές

  • Αξιοπρεπές και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση.
  • Δυνατότητα μισθολογικής εξέλιξης - Bonus.
  • Εταιρικά Ταξίδια.
  • Εκπαίδευση.