Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/2/2021

Υπεύθυνος Παραγωγής Εργοστασίου

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α.Ε. με τον διακριτικό τίτλο ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ, στα πλαίσια της συνεχούς και δυναμικής της ανάπτυξης, επιθυμεί να προσλάβει ικανό και φιλόδοξο άτομο για να αναλάβει εργασία ως ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ, στη κεντρική μονάδα παραγωγής και επεξεργασίας της εταιρείας, που βρίσκεται στη Μανάγουλη Δωρίδος 10 λεπτά από την πόλη της Ναυπάκτου).

Κύριες αρμοδιότητες

  • Προγραμματισμός και έλεγχος των εντολών παραγωγής
  • Σωστή εκτέλεση των παραγγελιών βάσει των εντολών παραγωγής
  • Λεπτομερής έλεγχος των προδιαγραφών της παραγωγικής διαδικασίας (προϊόντων & συσκευασίας) στο τέλος της ημέρας
  • Οργάνωση αποθηκών και διενέργεια μηνιαίων απογραφών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι./Α.Ε.Ι. με κατεύθυνση μηχανικός παραγωγής ή μηχανικός ή τεχνολόγος τροφίμων
  • Προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση παραγωγικής ή βιομηχανικής εταιρείας τουλάχιστον τριών (3) ετών
  • Κάτοικος Ναυπάκτου ή γύρω κοντινών περιοχών όπως Πάτρα, Μεσολόγγι, κ.λ.π. (τυχόν υποψήφιοι από μακρινές περιοχές θα πρέπει απαραίτητα να μετοικήσουν στη Ναύπακτο)
  • Άριστες γνώσεις συστημάτων ERP, MS Office και αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης του χρόνου και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Δημιουργικότητα, ευελιξία, πάθος για την εργασία και προσαρμοστικότητα, σε ένα δυναμικό, απαιτητικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον, με έντονες προκλήσεις
  • Γνώση και τήρηση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων (HACCP, ISO, κ.λ.π.)

Παροχές

Η εταιρεία μετά από αξιολόγηση των βιογραφικών που πληρούν τις προυποθέσεις για τη προσφερόμενη θέση εργασίας, θα ανακοινώσει μέσω προσωπικών συνεντεύξεων όλο το πακέτο παροχών, αναλόγως των προσόντων του κάθε κατάλληλου υποψήφιου