Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/4/2018

TELEMARKETING για καταστήματα VODAFONE (Καστοριά)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Είσαι επικοινωνιακός & σου αρέσουν οι προκλήσεις;
Σου αρέσει να βάζεις στόχους και να τους πετυχαίνεις;
Σε ενδιαφέρει ο κλάδος των Τηλεπικοινωνιών;

Η ManpowerGroup αναζητά υπαλλήλους TELEMARKETING για τα καταστήματα της VODAFONE για πλήρη απασχόληση στην Καστοριά.

Αρμοδιότητες
• Ενημέρωση & προώθηση προϊόντων καρτοκινητής τηλεφωνίας
• Ολοκληρωμένη και αναλυτική παρουσίαση των υπηρεσιών
• Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που να καλύπτουν τις ανάγκες των πελατών
• Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

• Φιλοδοξία, επιμονή και διάθεση για εργασία
• Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και πειθώ
• Άνεση στην προσέγγιση νέων πελατών
• Επιθυμία για υπέρβαση στόχων
• Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός
• Bonus επίτευξης στόχων
• Συνεχής εκπαίδευση στις εξελίξεις & στις τεχνικές πωλήσεων
• Προοπτικές εξέλιξης