Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/02/2023

Ανειδίκευτοι Εργάτες-τριες

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η UNISON Human Resources AE, εταιρεία εύρεσης και διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού, ζητά για λογαριασμό γνωστής βιομηχανίας στα Οινόφυτα:

ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΥΣ ΕΡΓΑΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ: ΟΙΝΟΦΥΤΑ
(Κωδικός Θέσης ΤΕΣΑ-ΕΛ/22)

Βασικές αρμοδιότητες:
  • Εργασίες παραγωγής
  • Φορτώσεις-εκφορτώσεις
  • Χειρισμός μηχανών παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων:
  • Άνδρες και γυναίκες άμεσα διαθέσιμοι για εργασία
  • Καλό επίπεδο γραπτού και προφορικού λόγου ελληνικών
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες (πρωινή, απογευματινή, βραδινή)
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

Προσφέρονται:
  • Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και πρόσθετων παροχών
  • Δωρεάν μεταφορά από και προς τις εγκαταστάσεις της βιομηχανίας
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ιδιωτική ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης