Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/11/2022

Μηχανικός Συντήρησης (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Μηχανικός Συντήρησης
(Έδρα Θεσσαλονίκη)

Περιγραφή Θέσης
• Συμμετοχή στην βελτίωση της παραγωγικής διαδικασίας και στην κατασκευή νέων έργων
• Προγραμματισμός των επισκευών του μηχανολογικού εξοπλισμού των γραμμών παραγωγής
• Συμμέτοχή στις προληπτικές συντηρήσεις με στόχο την βέλτιστη λειτουργία
• Διάγνωση και επίλυση βλαβών κατά την παραγωγική διαδικασία
• Αναφορά και επίβλεψη συνολικού συστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. / ΕΠΑΛ Μηχανολόγου
• Προϋπηρεσία δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανία
• Άνεση στην χρήση σχεδιαστικών προγραμμάτων για μηχανολογική σχεδίαση
• Ευχάριστη προσωπικότητα με οργανωτικές δεξιότητες
• Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας