Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/3/2023

Σύμβουλος εξυπηρέτησης εταιρικών πελατών εισερχόμενων κλήσεων - Vodafone

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ICAP Employment Solutions, μέλος του ομίλου ICAP OUTSOURCING SOLUTIONS, αναζητά για λογαριασμό της της 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου VODAFONE , στελέχη για τον ρόλο του Σύμβουλος εξυπηρέτησης εταιρικών πελατών εισερχόμενων κλήσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση υπάρχοντος εταιρικού πελατολογίου με σκοπό τη διαχείριση κατανόηση και καταγραφή αιτημάτων καθώς και για την πλήρη παροχή πληροφοριών για θέματα λογαριασμών ( ανάλυση-επεξήγηση).
  • Διατήρηση σχέσης εμπιστοσύνης και καλής συνεργασίας βασισμένων σε μια πελατοκεντρική προσέγγιση και προσωπική επικοινωνία με τον εκάστοτε εταιρικό πελάτη
  • Αποτελεσματική και έγκαιρη ενημέρωση της βάσης δεδομένων (CRM)) έπειτα από κάθε κλήση καθως και επιμελή τήρηση αρχείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ιδανικά εμπειρία στον χώρο της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός & bonus με δυναμική αποδοχών 1000€ μεικτά
  • Αποκλειστική τηλεργασία μετά τους 6 πρώτους μήνες
  • 5ημερη 8ωρη απασχόληση,κυλιόμενο ωράριο εργασίας
  • Αμειβόμενη εκπαίδευση από έμπειρους εκπαιδευτές
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης με τη σιγουριά και τη δυναμική μιας μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας τηλεπικοινωνιών
Μάθε περισσότερα:

Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικώς για να ορίσουμε μια συνάντηση.

Για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνιση μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μας μέσω email στο elantoniou@icap-os.com  και ο αρμόδιος σύμβουλος εργασίας θα επικοινωνήσει μαζί σου.

Κάθε αίτηση την αντιμετωπίζουμε με υπευθυνότητα και απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Περισσότερες θέσεις εργασίας μπορείς να βρεις στο www.icapjobs.gr και στο Facebook