Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Υπεύθυνος Καταστήματος S/M

Κατηγορία: Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Συμβουλευτική εταιρεία για λογαριασμό πελάτη της αναζητά Υπεύθυνο Καταστήματος S/M στην Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:
Φροντίζει, σε συνεργασία με την ομάδα του καταστήματος
  • Την τήρηση λειτουργικών διαδικασιών του καταστήματος
  • Την σωστή παρουσίαση των προϊόντων
  • Την άριστη εξυπηρέτηση πελατών του καταστήματος
  • Την αποτελεσματική διαχείριση της ομάδας εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση και χώρο εργασίας, τουλάχιστον τριών ετών
  • Ικανότητα εκπαίδευσης, οργάνωσης, ελέγχου και διαχείρισης ομάδας
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Καλή χρήση Η/Υ
  • Ευχέρεια χρήσης αριθμοδεικτών

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση