Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/02/2023

Τεχνικός Laptop

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ALFANET A.E. , που κατέχει ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά Πληροφορικής, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της αναζητά νέα μέλη για την ομάδα της.

Αν λοιπόν θέλεις να ανήκεις στην πιο ενεργή ομάδα στο χώρο της Πληροφορικής και :

• Αγαπάς το Hardware των Η/Υ και των Laptop
• Σου αρέσει να είσαι ενεργό μέλος της ομάδας
• Έχεις όρεξη και ενθουσιασμό για εργασία

τότε θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου για την Θέση Εργασίας

Τεχνικό Laptop

Τα κύρια καθήκοντα του ρόλου περιλαμβάνουν:

  • Συναρμολόγηση και επισκευή Laptop
  • Έλεγχο καλής Λειτουργίας Laptop

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα χαρακτηριστικά / ικανότητες για το ρόλο:
  • Υπευθυνότητα και ενδιαφέρον για το χώρο του Hardware
  • Αυτό-υποκίνηση
  • Δέσμευση για το αποτέλεσμα
  • Ευχάριστη και αξιοπρεπή παρουσία

Απαραίτητα και Επιθυμητά Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / IEK σχολών πληροφορικής
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία ως τεχνικός Η/Υ, τουλάχιστον ένα έτος
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Η Εταιρία προσφέρει:
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη τεχνικών δεξιοτήτων
  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ζωντανό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ωράριο Εργασίας 08:00 ~ 16:00