Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2021

Real Estate Agent / Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η RE/MAX Energy, εταιρεία ολοκληρωμένων κτηματομεσιτικών υπηρεσιών στην περιοχή της Πυλαίας, αναζητά Real Estate Agent Ι Σύμβουλο Ακίνητης Περιουσίας, για να ενταχθεί στην ομάδα μας.

Με τη συνεχή εκπαίδευση από τον Όμιλο Remax και την τεχνική υποστήριξη από τους μηχανικούς μας, η ενασχόληση με το Real estate, εδώ αποκτά άλλο νόημα και διάθεση.

Αν θέλεις και μπορείς να εργάζεσαι αυτόνομα και το προφίλ σου ταιριάζει με αυτό που αναζητούμε, τότε μην το σκέφτεσαι, στείλε μας asap το βιογραφικό σου.

Αρμοδιότητες:

  • Καθοδήγηση πελατών στις αγοραπωλησίες ακινήτων
  • Εύρεση νέου πελατολογίου- ανάθεση ακινήτων
  • Συλλογή και υπόδειξη ακινήτων
  • Εξωτερική εργασία με προωθητικές ενέργειες
  • Πωλήσεις-μισθώσεις ακινήτων
  • Καλλιέργεια στην περιοχή ευθύνης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Διάθεση προσωπικής ανάπτυξης και φιλοδοξία για επαγγελματική εξέλιξη
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε πωλήσεις ανεξαρτήτου κλάδου.
  • Γνώση αγγλικών και Η/Υ

Παροχές

  • Γραφειακές εγκαταστάσεις (αίθουσα meeting, χώρος αναμονής)
  • Συνεχής εκπαίδευση (Role Playing, Σεμινάρια, Meetings)
  • Τεχνική υποστήριξη από συνεργαζόμενους μηχανικούς, ανακαινιστές, εγκαταστάτες.
  • Μarketing tools
  • Προσωπικό Η/Υ
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας
  • Bonus