Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/07/2020

Υπάλληλος Γραφείου- Ορισμένου χρόνου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Manpower, για λογαριασμό πελάτη της με ηγετικό ρόλο στο χώρο του, αναζητά Υπάλληλο γραφείου ορισμένου χρόνου για την περιοχή της δυτικής Θεσσαλονίκης.

Καθήκοντα θέσης :
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής και τηλεφωνικής αλληλογραφίας
  • Καταχώρηση δελτίων αποστολής
  • Καταχώρηση φορτωτικών και αποστολή τους στο αντίστοιχο τμήμα
  • Καταγραφή εσόδων- εξόδων
  • Εισπράξεις και έλεγχος εισπράξεων φορτωτικών
  • Εξωτερικές εργασίες
  • Καταχώρηση voucher
  • Έκδοση φορτωτικών και λίστα διανομής για μεταφορά εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Απαραίτητη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook
  • Διαχείριση χρονοδιαγραμμάτων
  • Οργανωτικότητα

Παροχές

  • Σταθερός Μισθός
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον