Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/10/2020

Διαχειριστής-στρια E-shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΔΕΡΒΕΝΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των τρακτέρ και γεωργικών μηχανημάτων, ενδιαφέρεται να εντάξει στο προσωπικό της, Υπάλληλο για Διαχείριση e-shop.

Αρμοδιότητες υποψήφιου:
  • Υπεύθυνoς για την ομαλή λειτουργία όλων των θεμάτων που αφορούν το site, συνεχής έλεγχος
  • Υποστήριξη & βελτιστοποίηση ιστοσελίδας (χρήση γραφιστικών προγραμμάτων, SEO)
  • Σχεδιασμός εντύπων, διαφημιστικών καταχωρήσεων κ.λπ.
  • Σχεδιασμός πολυμέσων
  • Σχεδιασμός UI / UX
  • Σχεδιασμός στρατηγικής marketing στα social media
  • Διαχείριση E-Shop (ενημέρωση & καταχώρηση προϊόντων)
  • Φωτογράφιση προϊόντων
  • Προγραμματισμός και οργάνωση των projects
  • Έλεγχος του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:
  • Graphic & Web Design
  • Επιθυμητή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (Corel, Illustrator, Photoshop, inDesign)
  • Γνώση video editing (Premiere, After Effects), επιθυμητή η γνώση animation.
  • Γνώση Social Media, Graphic Design & Digital Trends
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Δημιουργική σκέψη και φαντασία
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών, μεθοδικότητα, οργανωτική ικανότητα και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών projects σε στενά deadlines και συνέπεια
  • Άνεση στην επικοινωνία, ομαδικό πνεύμα και συνεργατικότητα
  • Εμπειρία στην διαχείριση ιστοσελίδας & E-Shop
  • Γνώση προγραμμάτων Office (Excel, Word)
  • Βασικές γνώσεις web development, e-Commerce θα εκτιμηθούν
  • Γνώση HTML, PHP, CSS

Παροχές

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Πλήρης απασχόληση
  • Μόνιμη εργασία
  • Ευκαιρίες εξέλιξης