Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/4/2020

Υπάλληλοι Aποθήκης - Refillers ( 6ωρη απασχόληση)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

ManpowerGroupGreece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίο γαλλικό πολυεθνικό όμιλο που δραστηριοποιείται στο κομμάτι της πώλησης οικιακών ειδών, δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν την θέση των Υπαλλήλων Αποθήκης-Refillers για το νέο κατάστημα της εταιρείας που βρίσκεται στην περιοχή του Περιστερίου.

Απασχόληση : Δευτέρα-Κυριακή, πενθήμερη απασχόληση

Ωράριο: 6ωρη απασχόληση με εναλλαγή βαρδιών (6:00-12:00,12:00-18:00,14:00-20:00)

Τοποθεσία : Περιστέρι Αττικής

Περιγραφή θέσης εργασίας

  • Picking & Packaging (επιλογή προϊόντων,προετοιμασία και τοπόθετηση τους στα ράφια)
  • Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Aπαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Προηγούμενη πείρα σε θέσεις αποθήκης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής & αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Σταθερός Μηνιαίος μισθός, με την εγγύηση της Manpower-Group Greece
  • Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας