Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/9/2018

Property Hunter

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, διεθνούς εταιρείας στο χώρο του Real Estate, αναζητά έμπειρο συνεργάτη για αναζήτηση ευκαιριών ακινήτων στην Αττική.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας

• Καθημερινή αναζήτηση ακινήτων προς πώληση
• Επίσκεψη και επί τόπου αξιολόγηση των ακινήτων
• Δημιουργία φωτογραφικού υλικού των χώρων
• Παρουσίαση των προτάσεων για αγορά στην Διοίκηση
• Διατήρηση λεπτομερούς αρχείου

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο Ανώτερης/Ανώτατης Σχολής
• Απαραίτητα κάτοχος δικύκλου
• Επιθυμητή εμπειρία σε ανάλογη θέση
• Απαραίτητη γνώση Η/Υ office: word, excel, power point
• Αγγλικά σε επίπεδο Lower ή Advanced
• Πνεύμα συνεργασίας - ομαδικότητας

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός
• Σύμβαση εργασίας πλήρους απασχόλησης και αορίστου χρόνου
• Εκπαίδευση και απόκτηση εμπειρίας στον ανερχόμενο κλάδο του Real Estate