Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/6/2020

Technical Support Assistant

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Digital Agency αναζητά Technical Support Assistant για το γραφείο της Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή Θέσης:

  • O υποψήφιος θα αναλάβει την καθημερινή διεκπεραίωση των εισερχόμενων αιτημάτων των πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση και εμπειρία σε HTML, CSS,
  • Πολύ καλή γνώση σε PHP, MySQL, JS, jQuery
  • Πολύ καλή γνώση και εμπειρία σε περιβάλλον Wordpress, Joomla, Magento ή άλλων γνωστών CMS
  • Πολύ καλή γνώση και εμπειρία σε παραμετροποίηση ιστοσελίδων
  • Καλή γνώση και εμπειρία σε γνωστά panel διαχείρισης φιλοξενίας Plesk ή CPanel
  • Απαραίτητα τόπος διαμονής του υποψηφίου η Θεσσαλονίκη
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους
  • Καλή γνώση Αγγλικών

Soft Skills:

  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Ικανότητα εργασίας σε συγκεκριμένα χρονοδιαγράμματα
  • Ικανότητα εκμάθησης νέων τεχνολογιών και μεθοδολογιών
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών
  • Ικανότητα αναγνώρισης προβλημάτων και πιθανόν τρόπων επίλυσης τους
  • Οργανωτικός και Επικοινωνιακός

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές Παροχές
  • Bonus Επίτευξης Στόχων
  • Συνεχής Εκπαίδευση