Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2020

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ | ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η AirCanteen, εταιρία εστίασης που εκμεταλλεύεται χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος σε αεροδρόμια και άλλες κλειστές αγορές, αναζητά Αποθηκάριους για τα καταστήματά στο Αεροδρόμιο Σαντορίνης.

Κύριες αρμοδιότητες είναι:

  • Πραγματοποίηση παραγγελιών και παραλαβών
  • Έλεγχος των δελτίων αποστολής κατά τις παραλαβές
  • Διανομή προϊόντων στα επιμέρους καταστήματα
  • Πραγματοποίηση ετήσιων και μηνιαίων απογραφών με χρήση scanner
  • Τήρηση των απαραίτητων αρχείων και καταγραφών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πρόθυμος, εργατικός, συνεπής, συνεργάσιμος
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο
  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και πλήρης ασφάλιση (8ωρη / 5μερη απασχόληση)
  • Κάλυψη των μεταφορικών εξόδων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση και συνεργασία με έμπειρο προσωπικό
  • Προοπτικές εξέλιξης βάσει προσόντων και επίδοσης