Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/07/2020

Διευθυντής Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

COSMODATA
Η Ιστορία μας…
“Από Εσάς Αγόρασα τον 1ο μου Υπολογιστή”

Διατηρώντας πορεία ανάπτυξης, εξέλιξης και αφομοίωσης των ολοένα αυξανόμενων και διαφοροποιούμενων αναγκών του καταναλωτικού κοινού στον χώρο της Τεχνολογίας η Cosmodata προσκαλεί καλεί κάθε νέο και νέα που έχουν πάθος για εξέλιξη να ενταχθεί στην ομάδα του ανθρώπινου δυναμικού της ως:

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Περιγραφή Θέσης

  • Αναλαμβάνετε τη διαχείριση του κατ/τος
  • Μεριμνάτε για την εύρυθμη λειτουργία του κατ/τος και την επίτευξη των στόχων
  • Είστε υπεύθυνος-η για την άψογη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Φροντίζετε για τη διαθεσιμότητα και την παρουσίαση  των προϊόντων στο κατ/μα
  • Ασχολείστε με τη χρηματοοικονομική διαχείριση του κατ/τος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση προϊόντων Πληροφορικής και Τεχνολογίας
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα με Άνεση στην Επικοινωνία
  • Εργατικότητα και Υπευθυνότητα
  • Συνέπεια και Ειλικρίνεια
  • Προσανατολισμός στην Επίτευξη στόχων
  • Ομαδικό Πνεύμα

Παροχές

  •  Σταθερός Μισθός με συνέπεια στην Μισθοδοσία
  •  Άμεση πρόσληψη με σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Σταθερό, Ασφαλές και Ευχάριστο Περιβάλλον Εργασίας