Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/12/2017

Sales Advisors

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Έχεις εμπειρία σε ρόλο πωλήσεων/εξυπηρέτησης πελατών σε κατάστημα λιανικής;
Είσαι επικοινωνιακή κι ευχάριστη προσωπικότητα;
Έχεις πάθος για τα καινοτόμα προϊόντα;

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό καπνικής εταιρείας leader στον κλάδο της, αναζητά Πωλητές/Promoters για μεγάλα καταστήματα λιανικής σε διάφορες περιοχές της Κύπρου.

Καθήκοντα θέσης
• Ολοκληρωμένη ενημέρωση δυνητικών πελατών, επίδειξη και πώληση του καινοτόμου προϊόντος
• Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη και στην επίτευξη στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών σε κατάστημα λιανικής
• Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών
• Πνεύμα ομαδικότητας
• Ακεραιότητα και υπευθυνότητα
• Ικανότητα επικοινωνίας στην Ελληνική και στην Αγγλική γλώσσας
• Δυνατότητα εργασίας υπό ωράριο καταστημάτων

Παροχές

• Μικτός μηνιαίος μισθός 1.100 € ( & 13ος μισθός)
• Ένσημα και ασφάλιση
• Συνεχής εκπαίδευση