Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/10/2018

Υπάλληλος συνεργείου (Κωδικός Θέσης: TYR11018)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΤΡΙΚΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Συμβούλων UPGRADE Consulting and Training για λογαριασμό πελάτη της, την εταιρεία ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΑΕ, μία από τις σημαντικότερες εταιρείες εμπορίας - διανομής ελαστικών τόσο στην λιανική όσο και την χονδρική, αναζητά (1) ένα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Υπάλληλος Συνεργείου (Έδρα: Τρίκαλα)

Αρμοδιότητες:

  •  Εξυπηρέτηση πελατών
  •  Συντήρηση και επισκευή ελαστικών και ζαντών
  •  Ευθυγράμμιση
  •  Ζυγοστάθμιση

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών
  • Γνώσεις στο αντικείμενο των ελαστικών
  • Γνώσεις ανάρτησης
  • Γνώσεις στον τομέα των οχημάτων
  • Επαγγελματισμός και συνέπεια

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Για τυχόν απορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο: 2311 2411 36.