Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/10/2019

Υπεύθυνος Τεχνικής Συντήρησης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Για λογαριασμό πελάτη μας στο κλάδο της Κλωστοϋφαντουργίας με έδρα το ΚΟΡΩΠΙ, αναζητούμε Υπεύθυνο Τεχνικής Συντήρησης.

Περιγραφή θέσης

  • Προγραμματισμός συντηρήσεων και επισκευών
  • Συντονισμός εξωτερικών συνεργείων
  • Επισκευή μηχανολογικών και ηλεκτρολογικών βλαβών

Η θέση αναφέρεται στον Διευθυντή Παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολογικής κατεύθυνσης ΤΕΙ ή ΑΕΙ
  • Τουλάχιστον 10 έτη εμπειρία σε τεχνική θέση
  • Εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Ικανότητα προγραμματισμού και συντονισμού ενεργειών
  • Ικανότητα επισκευής, επιδιόρθωσης μηχανικών βλαβών
  • Γνώσεις αυτοματισμού
  • Γνώση Αγγλικών και Γερμανικών
  • Άριστες διαπροσωπικές σχέσεις

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Εργασία πλήρους απασχόλησης και ασφάλισης