Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/8/2018

Marketing Ambassador

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Πρωτοπόρα εταιρεία στον χώρο του Marketing Communication, δημιουργεί νέες θέσεις στα τμήματα Marketing & Sales της και επιθυμεί να συνεργαστεί με νέους/νέες για την στελέχωση του τμήματος Marketing.

Απαραίτητα Προσόντα

Aπαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο Ανώτατης ή Ανώτερης Σχολής με Οικονομική κατεύθυνση/Marketing/Δημοσίων Σχέσεων/Εμπορίας & Διαφήμισης(προαιρετικό)
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες, με προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση των πελατών και στην επίτευξη των αποτελεσμάτων.
  • Εξωστρεφής και ευχάριστη προσωπικότητα με φιλοδοξία για επιτυχία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον

Παροχές

Παροχές :

  • Ξεκάθαρες ευκαιρίες εξέλιξης και προσωπικής ανάπτυξης
  • Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον
  • Ταξίδια σε Ελλάδα και εξωτερικό
  • Πρόγραμμα Πιστοποίησης στο Marketing και στο HR

Αρμοδιότητες

  1. Στοχευμένη επέκταση πελατολογίου
  2. Υποστήριξη ομάδας πωλήσεων
  3. Συμμετοχή στο σχεδιασμό και την υλοποίηση ενεργειών Marketing
  4. Εντοπισμός εκπαιδευτικών αναγκών