Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/11/2020

Πωλήτρια/Πωλητής Mini Market - Κως

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ξενοδοχείο 4* αστέρων στην Κω, ζητά για την τουριστική σεζόν 2021, Πωλήτρια/Πωλητή Mini Market.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία 2 ετών σε ανάλογο κατάστημα
  • Γνώση χειρισμού POS και ταμειακής μηχανής
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας και επιθυμητή η γνώση της Γερμανικής
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Διάθεση για εξυπηρέτηση πελατών

Κύρια καθήκοντα

  • Πώληση προϊόντων στους πελάτες της ξενοδοχειακής μονάδας
  • Καταγραφή και παρακολούθηση αποθεμάτων
  • Οργάνωση του χώρου των προϊόντων

Παροχές

  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών

Η Εταιρεία μας, στο πλαίσιο της συμμόρφωσής της  με τον Ευρωπαϊκό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR) και της προσπάθειας της να προστατεύει την ιδιωτικότητα και την ασφάλεια των προσωπικών δεδομένων, θα διατηρεί το βιογραφικό σας για διάστημα ενός (1) έτους. Αν δεν επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός αυτού του χρονικού διαστήματος, σας ενημερώνουμε πως το βιογραφικό σας θα διαγραφεί.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας,

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού