Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2021

Γραμματεία - ΚΥΠΡΟΣ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΛΕΥΚΩΣΙΑ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Μπορείτε να γίνετε μέλος της ομάδας της EPIDOSIS!

Ψάχνουμε Γραμματεία στα Νέα Γραφεία μας στη Λευκωσία - Κύπρο!

Η EPIDOSIS, με έδρα την Θεσσαλονίκη και την Αθήνα, δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας για ενθουσιώδη και ικανά άτομα με συνεργατικό πνεύμα! Έχοντας πάνω από 30 χρόνια επαγγελματικής δραστηριότητας στον χώρο της λογιστική και της συμβουλευτικής, η εταιρεία αναπτύσσεται και αυξάνει το ανθρώπινο δυναμικό της.

Οι κύριες αρμοδιότητες σας για την θέση της Γραμματείας Διοίκησης θα είναι:

  • Διαχείριση του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Εξυπηρέτηση των πελατών της εταιρείας
  • Επικοινωνία με πελάτες σχετικά με φορολογικά και λογιστικά θέματα
  • Διαχείριση προγράμματος CRM

Απαραίτητα Προσόντα

Εάν έχετε τα παρακάτω απαραίτητα προσόντα, θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σας!

  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτά / προφορικά)
  • Πολύ καλή γνώση software προγραμμάτων και Microsoft Office (Word, Excel)
  • Ικανότητα στην Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου
  • Ικανότητα ταυτόχρονης εκτέλεσης πολλών ενεργειών και ανεπτυγμένη ικανότητα διαχείρισης χρόνου και εργασίας υπό πίεση
  • Ικανότητα σύνθετης διαχείρισης - εξυπηρέτησης πελατών

Επίσης, επιθυμητά είναι τα παρακάτω προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε θέση εξυπηρέτησης πελατών
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

H EPIDOSIS θα σου προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές, βάσει προσόντων
  • Συνεχή εκπαίδευση μέσω σεμιναρίων
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης