Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/11/2018

Υπάλληλος εκμίσθωσης αυτοκινήτων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών που δραστηριοποιείται στις ενοικιάσεις αυτοκινήτων, με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητά να προσλάβει ένα υπάλληλο άνω των 23 ετών χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Αρμοδιότητες

  •  Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών (παράδοση – παραλαβή αυτοκινήτων)
  •  Προετοιμασία αυτοκινήτων και έλεγχος πριν την παράδοση και μετά την παραλαβή
  •  Διαχείριση στόλου αυτοκινήτων

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Απόφοιτος Γενικού – Τεχνικού Λυκείου
  •  Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου (Β κατηγορίας)
  •  Άριστη γνώση Ρωσικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  •  Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  •  Εργατικότητα – Αξιοπιστία – Συνέπεια - Υπευθυνότητα
  •  Αυξημένη ικανότητα οργάνωσης, και επικοινωνίας
  •  Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και εργασίας κάτω από συνθήκες πίεσης
  •  Ευχάριστη προσωπικότητα – προσαρμοστικότητα- ευελιξία
  •  Προϋπηρεσία (θα εκτιμηθεί)

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  •  Εκπαίδευση και εξειδίκευση
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης