Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/9/2021

Υπεύθυνος Πωλήσεων (κλάδος κατασκευών)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εργοστάσιο κατασκευής κουφωμάτων αλουμινίου στη Θεσσαλονίκη ενδιαφέρεται να αναπτύξει το δίκτυο πωλήσεων του στη Θεσσαλονίκη και τη Χαλκιδική και για το λόγο αυτό ζητά Υπεύθυνο Πωλήσεων.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες
Ανάπτυξη πελατολογίου στους Νομούς Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής. Κατηγορίες πελατών: Εργολάβοι, Αρχιτέκτονες, Κατασκευαστικές Εταιρίες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητά απόφοιτος τμήματος σχετικού τμήματος Μηχανικών ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Τουλάχιστον 2ετής εμπειρία στον κλάδο των δομικών υλικών
  • Θα εκτιμηθεί η γνώση σε κουφώματα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δίπλωμα Β' κατηγορίας
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός & Bonus
  • Αυτοκίνητο
  • Τηλέφωνο