Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/10/2021

Υπεύθυνος Πωλήσεων & Επικοινωνίας

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ο ρόλος του Υπεύθυνου Πωλήσεων και Επικοινωνίας στην εταιρεία μας έχει σημαντικά καθήκοντα. Παραμένει εστιασμένος στον πελάτη, με θετική διάθεση προσφέροντας εξαιρετικές υπηρεσίες, ενώ καθοδηγεί και παρακινεί την ομάδα του να κάνει το ίδιο.

Για την ομάδα μας, ένας πετυχημένος Υπεύθυνος Πωλήσεων και Επικοινωνίας πρέπει να είναι ενθουσιώδης και να έχει άριστες δεξιότητες στις διαπροσωπικές σχέσεις.

Ο ιδανικός υποψήφιος θα λάβει σε βάθος γνώση πάνω στις τεχνικές πωλήσεων και του marketing και με τη σειρά του θα την μεταδώσει στους πελάτες μας.

Αρμοδιότητες:

  • Άψογη εξυπηρέτηση πελατών
  • Ανάπτυξη πωλήσεων
  • Συνεχής εκπαίδευση και επιμόρφωση στον τομέα των πωλήσεων και του marketing.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπομονετικός και άνετος στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Επαγγελματισμός και δυναμική προσωπικότητα
  • Ικανότητες οργάνωσης
  • Απολυτήριο λυκείου ή ισοδύναμο αυτού

Παροχές

Η εταιρεία μας παρέχει ένα περιβάλλον ζωντανό και θετικό όπου σε βοηθάει να μάθεις, να ανελιχθείς επαγγελματικά και ταυτόχρονα να μπορείς να είσαι ο εαυτός σου!