Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/12/2022

Collection Agents

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία στην παροχή νομικής υποστήριξης, αναζητεί Collection Agents.

Αρμοδιότητες:
• Επικοινωνία με τους πελάτες σχετικά με τις οφειλές τους
• Στοχευμένη αναγνώριση δυνατότητας αποπληρωμής των πελατών
• Ρύθμιση οφειλών με τη σύναψη συμφωνίας/ πλάνο αποπληρωμής

Απαραίτητα Προσόντα

• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και των προγραμμάτων του Office (word & excel). Επιθυμητή η πιστοποίηση ECDL
• Προσωπικότητα που αρέσκεται να θέτει στόχους
• Καλός χειρισμός της Αγγλικής γλώσσας
• Ικανότητα απόδοσης υπό συνθήκες πίεσης

Επιθυμητά Προσόντα:
• Προϋπηρεσία σε Εταιρίες διαχείρισης μη εξυπηρετούμενων χαρτοφυλακίων, Εταιρίες Ενημέρωσης, Τράπεζες, Δικηγορικές εταιρίες
• Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Επιμίσθια επιβράβευσης
• Προοπτικές εργασιακής ανέλιξης