Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/09/2020

Βοηθός Διευθυντή Συνεργείου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, επίσημου αντιπροσώπου βαρέων οχημάτων και κατασκευαστικών μηχανημάτων, αναζητά
Βοηθό Διευθυντή Συνεργείου.

Αρμοδιότητες:
  • Λήψη των εισερχόμενων κλήσεων που αφορούν τεχνικά προβλήματα ή αιτήσεις για service και επισκευές και προώθηση στον διευθυντή για διευθέτηση
  • Υποστήριξη των εργασιών του διευθυντή συνεργείου
  • Υποστήριξη των τεχνικών για την εύρυθμη και αποτελεσματική λειτουργία του συνεργείου
  • Σύνταξη και αποστολή προσφορών στους πελάτες
  • Δημιουργία δελτίου ζήτησης ανταλλακτικών
  • Περισυλλογή ανταλλακτικών από την αποθήκη και διανομή στους τεχνικούς
  • Καταγραφή και ενημέρωση καρτελών μηχανημάτων για την τήρηση ιστορικού αρχείου βλαβών, τεχνικών προβλημάτων και συντηρήσεων του κάθε μηχανήματος
  • Επικοινωνία με τους πελάτες μετά την τεχνική παρέμβαση για μέτρηση της ικανοποίησης τους
  • Παραδόσεις μηχανημάτων (επίδειξη λειτουργίας και παρουσίαση του μηχανήματος στον πελάτη)
  • Παρουσίαση των απαραίτητων συντηρήσεων που ορίζει ο κατασκευαστής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ Μηχανολογίας
  • 2 - 3 χρόνια σχετικής εμπειρίας
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός Ελλάδος
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες και Πελατοκεντρική Αντίληψη
  • Προσοχή στις διαδικασίες και την λεπτομέρεια
  • Ικανότητα αποδοτικής εργασίας σε συνθήκες πίεσης χρόνου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Κινητό
  • Laptop