Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/2/2023

Περιοδεύων Πωλητής Περιοχής - Σύμβουλος Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία Λιπαντικών με έδρα στo Λάκκωμα Χαλκιδικής, ζητά να προσλάβει Περιοδεύοντα Πωλητή περιοχής με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Διατήρηση και ανάπτυξη δικτύου συνεργατών στις περιοχές ευθύνης
  • Διερεύνηση αγοράς για να αναγνώριση ευκαιριών για νέες συνεργασίες
  • Παρακολούθηση εξελίξεων αγοράς
  • Επίβλεψη και βελτίωση των σημείων πώλησης που διαχειρίζεται
  • Εφαρμογή της εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις βιομηχανικών προϊόντων θα εκτιμηθεί
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικότητα, μεθοδικότητα, επαγγελματισμός
  • Κάτοχος διπλώματος Β' (ή προαιρετικά Γ' κατηγορίας)
  • Γνώση Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Απαραίτητη δυνατότητα ταξιδιών βάσει μηνιαίου προγράμματος

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση, δώρα, επιδόματα
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρική τηλεφωνική σύνδεση & tablet
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Πλήρης κάλυψη εξόδων κίνησης