Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2019

B2B Sales Manager (βιομηχανικά προϊόντα)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Εταιρεία Γεώργιοs Aστυπαλιώτηs & ΣΙΑ ΕΕ που δραστηριοποιείται στον τομέα των Βιομηχανικών Προϊόντων εδώ και 30 χρόνια ως επίσημος διανομέας Προϊόντων της 3Μ, αναζητά Πωλητή B2Β  με έδρα την Αθήνα.

Καθήκοντα
  • Διατήρηση υπάρχοντος πελατολογίου
  • Προσέγγιση νέου πελατολογίου σε νέες περιοχές
  • Καταγραφή των αναγκών του πελάτη και παρουσίαση προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών και υποστήριξη μετά την πώληση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης και ευχέρειας στον προφορικό λόγο
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Καλή γνώση Η/Υ Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αθηνών (1 φορά τον μήνα)

Επιθυμητά Προσόντα

  • Πτυχίο μηχανολόγου ή άλλης σχολής τεχνολογικής κατεύθυνσης
  • Επιθυμητές γνώσεις στο αντικείμενο της βιομηχανίας μετάλλου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο