Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/10/2018

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ελαστικών, αναζητά ένα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

  • Υποδοχή & εξυπηρέτηση πελατών
  • Προώθηση υπηρεσιών καταστήματος
  • Διοικητική υποστήριξη εργασιών γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Λυκείου/ ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ένα (1)- δύο (2) χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχο ρόλο σε κατάστημα ελαστικών ή αυτοκινήτων
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης