Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/2/2021

Junior Μηχανικός Παραγωγής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Από μεγάλη ταχεία αναπτυσσόμενη εταιρεία επεξεργασίας μετάλλου στην βιομηχανική περιοχή Κορωπίου ζητείτε Μηχανικός Παραγωγής με γνώσεις στον συντονισμό και επίβλεψης της παραγωγικής διαδικασίας.

Αρμοδιότητες:
  • Σχεδιασμός και προγραμματισμός παραγωγής
  • Έλεγχος παραγγελιών και αποθέματος πρώτων υλών
  • Ικανότητα στην διαχείριση χρόνου
  • Ικανότητα στον προγραμματισμό Αρμοδιοτήτων
  • Ικανότητα στην εκτέλεση εργασιών με ακρίβεια και λεπτομέρεια
  • Ικανότητα στην επίβλεψη διαδικασία παραγωγής σε κάθε στάδιο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ισότιμο
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση H/Y
  • Άριστη γνώση CAD
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 έτη σε βιομηχανική μονάδα παραγωγής
  •  Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ανάπτυξη σε ένα δυναμικά εξελισσόμενο περιβάλλον