ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Μηχανολόγος Μηχανικός ΑΕΙ

Κατηγορία: Μηχανικοί - Τεχνικοί - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΞΑΝΘΗ
Περιοχή: ΞΑΝΘΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός για το τμήμα ποιοτικού ελέγχου σε εταιρία παραγωγής εξαρτημάτων αλουμινίου στην Ξάνθη.

Κύριες αρμοδιότητες και καθήκοντα

  • Δειγματοληπτικός έλεγχος το τελικών προϊόντων
  • Συμμόρφωση με την καθιερωμένη τεχνολογία παραγωγής
  • Αυστηρή ενημέρωση των καταστάσεων προϊόντων και υλικών
  • Άμεση επικοινωνία και αναφορά στη Γενική Διεύθυνση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση σχεδίου - Αutocad
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και προαιρετικά Γερμανικών
  • Άριστη γνώση Microsoft Office
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες, αποτελεσματικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!