Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/1/2022

Τεχνικός Η/Υ

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ALFANET A.E, ηγέτιδα εταιρεία στο τομέα διανομής ανακατασκευασμένου ηλεκτρονικού εξοπλισμού στη Ελλάδα και τα Βαλκάνια με 20ετή παρουσία στο χώρο της πληροφορικής αναζητά υποψήφιους/ες για την κάλυψη της θέσης του/της Τεχνικού Η/Υ.

Καθήκοντα:
  • Συναρμολόγηση και επισκευή Η/Υ
  • Έλεγχο καλής λειτουργίας Η/Υ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητο επίπεδο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία ως τεχνικός Η/Υ, τουλάχιστον ενός έτους
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Επιθυμητές ικανότητες:

  • Υπευθυνότητα και ενδιαφέρον για το χώρο του Hardware H/Y
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Μεθοδικότητα και προσανατολισμός στην λεπτομέρεια
  • Δέσμευση για το αποτέλεσμα
  • Δεξιότητες αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου και επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη τεχνικών δεξιοτήτων
  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης