Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2016

Προϊστάμενος Τμήματος Προμηθειών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H ICAP Executive Search & Selection είναι μέρος του Ομίλου ICAP, του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Με περισσότερο από 40 χρόνια εμπειρίας, εξειδικευόμαστε στην αξιολόγηση και επιλογή ανώτερων και ανώτατων στελεχών βάσει των αναγκών των πελατών μας.

Για λογαριασμό γνωστής και ισχυρά εξαγωγικής βιομηχανίας στο χώρο των δομικών υλικών που εδρεύει στην ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης, αναζητούμε Προϊστάμενο Τμήματος Προμηθειών.

Περιγραφή θέσης

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διασφαλίσει ότι τα καλύτερα αγαθά και υπηρεσίες επιλέχθηκαν προκειμένου να καλυφθούν οι τρέχουσες και μελλοντικές ανάγκες της εταιρείας.

Θα πρέπει να διερευνά τις ανάγκες της εταιρείας και σε συνεργασία με την ομάδα των αγοραστών να κάνει έρευνα αγοράς και να συνάπτει συμφέρουσες για την εταιρεία συμφωνίες.

Απαραίτητα Προσόντα

- Εμπειρία τουλάχιστον πέντε ετών σε ανάλογη θέση
- Πτυχίο ανώτατης εκπαίδευσης
- Άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ
- Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
- Ικανότητα διαπραγματεύσεων
- Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

- Σταθερές Αποδοχές σύμφωνα με τη βαρύτητα της θέσης και την αξιολόγηση επιλογής
- Μεταβλητές Αποδοχές σύμφωνα με το Σύστημα Διοίκησης Απόδοσης
- Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
- Μεγάλες προοπτικές εξέλιξης
- Άριστο περιβάλλον εργασίας

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.