Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/05/2022

Στέλεχος λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΑΤΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας δραστηριοποιείται τα τελευταία 15 χρόνια στον χώρο της Δια Βίου Μάθησης και της συμβουλευτικής επιχειρήσεων. Με πίστη στις αξίες μας, θεωρούμε το ανθρώπινο δυναμικό ως το σημαντικότερο παράγοντα για την επίτευξη των στόχων μας. Αναζητούμε ικανούς ανθρώπους και επενδύουμε στη συνεχή εκπαίδευση και εξέλιξη των εργαζομένων μας.

Περιγραφή Θέσης:

Στέλεχος λογιστηρίου για θέση πλήρους απασχόλησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Τμήμα-Κατεύθυνση Λογιστικής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στη λογιστική καταχώρηση παραστατικών
  • Πολύ καλή γνώση τήρησης διπλογραφικών βιβλίων
  • Χειρισμός & γνώση προγραμμάτων MS Office
  • Γνώση συστημάτων ERP θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Ομαδικό Πνεύμα και Συνεργασία
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Παροχές

  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν αξιόπιστο και συνεχώς αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Βασικό πακέτο αποδοχών με πλήρη ασφάλιση στο ΙΚΑ και bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον