Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/4/2019

Εργάτες Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Έχεις εργαστεί ως Εργάτης Παραγωγής στο τμήμα Παραγωγής και Συσκευασίας τροφίμων;
Σε ενδιαφέρει η εργασία στο τμήμα Παραγωγής μιας οργανωμένης και δυναμικής Βιομηχανίας τροφίμων;
Κάνε ηλεκτρονικά την αίτηση σου και θα σε καλέσουμε άμεσα.

Ο Εργάτης Παραγωγής θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Εργασία στο τμήμα παραγωγής
  • Διαχείριση και λειτουργία βαρέων μηχανημάτων
  • Εκπαίδευση και εργασία σε σύγχρονα μηχανήματα

Απαραίτητα Προσόντα

Ο Εργάτης Παραγωγής θα έχει τα παρακάτω προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Δυνατότητα γρήγορης προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας
  • Όρεξη για εργασία
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Διαθεσιμότητα για εργασία με βάρδιες
  • Μεταφορικό μέσο

Παροχές

Στους Εργάτες Παραγωγής η Βιομηχανία Τροφίμων προσφέρει τα εξής:

  • Μισθός, ασφάλιση και ένσημα
  • Οργανωμένο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Αν σε ενδιαφέρει η θέση Εργάτης Παραγωγής κάνε την αίτησή σου τώρα! Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2310414731.