Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/01/2024

Υπάλληλος Ψηφιοποίησης Εγγράφων - Ασπρόπυργος

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η TRENKWALDER , για λογαριασμό πελάτη της αναζητά υπαλλήλους, για το τμήμα Ψηφιοποίησης Δεδομένων, στην περιοχή του  Ασπροπύργου.

                                                          Υπάλληλος Ψηφιοποίησης Εγγράφων

Περιγραφή θέσης:

  • Ηλεκτρονική καταχώριση δεδομένων με προσοχή και λεπτομέρεια
  • Οργάνωση και ψηφιοποίηση εγγράφων
  • Διαχείριση φυσικού αρχείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΛΥΚΕΙΟΥ / ΙΕΚ / ΑΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση Excel και άριστη χρήση ηλεκτρονικών συστημάτων
  • Άριστη διαχείριση χρόνου, με έμφαση στην λεπτομέρεια.
  • Σχετική επαγγελματική εμπειρία θα συνεκτιμηθεί.

Παροχές

  • Μεταφορά με πούλμαν της εταιρείας από και προς την εργασία
  • Πρωϊνή βάρδια 07:00-15:00

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Με την αποστολή του βιογραφικού γίνεται αποδοχή στην λήψη e-mail & sms για νέες θέσεις εργασίας και θέματα σχετικά που αφορούν την εργασία στην ευρωπαϊκή ένωση.