Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/07/2020

Πωλητής Καταστήματος (Εποχική απασχόληση)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία Luxury αξεσουάρ, δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν τη θέση του Πωλητή στα καταστήματά της, για την περίοδο του καλοκαιριού.

Περίοδος απασχόλησης: Περίοδος καλοκαιριού με πιθανότητα επέκτασης της συνεργασίας
Ώρες απασχόλησης: Full time απασχόληση σε ωράριο λειτουργίας καταστημάτων, με βάρδιες
Τόπος Εργασίας: Κέντρο Αθήνας

Καθήκοντα θέσης
  • Παροχή ποιοτική εξυπηρέτησης και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Πώληση και πρόταση προϊόντων της εταιρείας
  • Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον