Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/10/2022

Συντηρητής Συγκροτήματος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΟΡΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ, ΣΙΘΩΝΙΑ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Το Ammouda Villas στην Τρανή Αμμούδα Χαλκιδικής επιθυμεί να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν 2023 Συντηρητή Συγκροτήματος.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Άμεση επίλυση προβλημάτων και βλαβών
  • Καθαρισμός και συντήρηση υδραυλικών εγκαταστάσεων
  • Έλεγχος και συντήρηση ηλεκτρολογικών και κτιριακών εγκαταστάσεων
  • Επίβλεψη και επιμέλεια κήπων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση υδραυλικών και ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
  • Εμπειρία σε κτιριακές εγκαταστάσεις και μερεμέτια
  • Ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
  • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Γνώση Αγγλικών και προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Απαραίτητη προϋπόθεση η αποστολή βιογραφικού με πρόσφατη φωτογραφία

Παροχές

  • Εποχική απασχόληση 6 μηνών από μέσα Απριλίου έως μέσα Οκτωβρίου
  • Άριστες συνθήκες εργασίες σε πολυτελές και επαγγελματικό περιβάλλον
  • Στολή εργασίας
  • Μισθός €1.000,00 καθαρά, με δωρεάν διαμονή και διατροφή μέσα στο συγκρότημα