Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/06/2021

Λογιστής

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείτε Λογιστής από την εταιρία ΟΔΟΣΗΜΑΝΣΗ Κ.ΧΡΟΝΗΣ ΑΒΕΕ στην περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Συμμετοχή σε όλο το φάσμα της λειτουργίας του λογιστηρίου, ώστε να διασφαλίζεται η συμμόρφωση με τις ισχύουσες νομοθετικές και φορολογικές διατάξεις
  • Καταχώρηση και έλεγχος εγγραφών λογιστικής (Δαπάνες, Αγορές, Τράπεζες)
  • Διαχείριση πελατών (Συμφωνία καρτελών και εισπράξεις απαιτήσεων)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ολοκλήρωση στρατιωτικής θητείας
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Οικονομικής Κατεύθυνσης
  • Εμπειρία σε μηχανογραφημένο λογιστήριο με βιβλία Γ’ Κατηγορίας τουλάχιστον 3 έτη
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών Office
  • Γνώση προγράμματος SoftOne
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Ικανότητες επικοινωνίας, ομαδικό πνεύμα, οργάνωση

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός 900 ευρώ
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας